ÇUBUK TARÇIN 500GR
ÇUBUK TARÇIN 500GR

ÇUBUK TARÇIN (2020S1117)

0,00
İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : ₺56,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺45,00(KDV Dahil)

Çubuk Tarçın

Rulo veya toz halde bulunan kabuk tarçını, yemeklerinizde ve tatlılarınızda kullanabilirsiniz. Güzel kokuya ve güzel bir tada sahip kabuk tarçın, çay olarak hazırlanabiliyor ve bal ile birlikte kullanıldığında faydaları Çubuk Tarçının Faydaları;

  • Damar Tıkanıklığına Faydası: Damar tıkanıklığı, kanın fazla pıhtılaşması sonucunda oluşabilen bir rahatsızlıktır. Tarçın sizi bu rahatsızlıktan koruyacak bir etkiye sahiptir. Ayrıca damar tıkanıklığından dolayı oluşabilen el ve ayak titremelerini de önlemektedir.
  • İştah Açar: Tarçının yemeklere ve tatlılara kattığı koku ve tat yetmezmiş gibi, bir de iştah açıyor. Ferahlık verdiğini de eklemeden geçemeyeceğim.
  • Bağırsak Sorunlarını Çözer: Tarçının, bağırsak kurtlarını dökmek ve bağırsaktaki iltihaplanmayı iyileştirmek gibi bir etkisi vardır.
  • Vücut Direncini Arttırır: Özellikle kış aylarında vücudumuzun yenik düştüğü, nezle, soğuk algınlığı gibi hastalıklar, vücut direncinin de düşmesine neden oluyor. Tarçın, hem vücut direncini arttırır. Hem de nezle ve soğuk algınlığı gibi hastalıkların oluşumunu önler.
  • Şeker Hastaları İçin Faydası: Tarçın vücuttaki kan şekerini dengeler. Bu yüzden şeker hastaları için oldukça faydalıdır. Şeker hastalarının fırsat buldukça tüketmeleri önemlidir
Benzer Ürünler