RİALTA LİMONATA DONDURULMUŞ 2.4 Kg (LM00049)

0,00
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺45,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺40,00(KDV Dahil)
₺40,00 'den başlayan taksitlerle

Rialta Dondurulmuş Limonata 2 Lt.

% 100 Doğal el yapımı limonata 2 lt Pet şişede.

İçeriğinde sadece, Limon, Limon Kabuğu, Portakal, Portakal kabuğu ve saf şeker bulunmaktadır. Şişelendiği andan itibaren sıvı halde 2 gün, -18 soğuk hava deposunda 6 ay kullanım ömrü vardır.

Her bir litre için 3,5 ila 4 lt su eklenerek ev yapımı doğal limonata elde edilir. 2 lt pet şişede ki ürüne 7 ila 8 lt arasında su eklenerek toplamda 9 lt Limonata elde edersiniz.

 

Limonata

Limonata içmenin sağlığa yararları nelerdir?

Ana maddesi sebebi ile Limonata lezzetli olmasının yanı sıra oldukça faydalı bir içecek türüdür. Bu içecek türü ile ilgili olarak C vitamini deposu olmasının yanı sıra birçok faydası olduğu da bilinmektedir.

Ultraviyole ışınlarına Limonata ile karşı koyun

Yaz mevsiminin kavurucu sıcaklarının en büyük zararlarından biri güneşten alınan ultraviyole ışınları. Vücuda oldukça zararlı olan ultraviyole ışınlarının, en çok zarar verdiği böyle tartışmasız olarak göz bölgesidir. Ultraviyole ışınları sebebi ile katarakt gibi hastalıklar baş gösterebilmektedir. Limondan gelen etki Limonata ile sadece sizi ferahlatmak ile kalmayıp gözünüzün ultraviyole ışınlarına karşı olan direncini arttırmaktadır.

Antioksidan özelliği ile Limonata vazgeçilmeziniz olmalı

Son zamanlarda birçok hastalığın ana sebebi olan vücutta bulunan serbest radikallerin en büyük düşmanı antioksidan özellikli besinlerdir. Limonun yapısında bulunan bu antioksidan özelliği ile vücudunuz bağışıklık sistemini güçlendirip yenileyecektir. Ayrıca antioksidan etkisi sebebi ile içeceğiniz bir Limonata vücudunuzdan toksin maddelerin atılmasına yardımcı olacaktır. Bu sebeple diyet listelerinde Limonata da bulunmaktadır. Limondan gelen etki Limonata ile sadece sizi ferahlatmak ile kalmayıp bağışıklık sisteminize de yarar sağlayacaktır.

Kan şekeri düzenleyicisi olan Limonata vazgeçilmeziniz olmalı

Şeker hastalığı artık günümüzde her yaştan insanda baş gösterebilen bir hastalık. Üstelik şeker hastalığı sürekli kontrol altında tutulması gerekmektedir. Limonun en büyük özelliklerinde biri olan kan şekeri üzerinde olan etkisi şeker hastalığı ile mücadele de yardımınıza koşacak bir içecek türü. Limondan gelen etki Limonata ile sadece sizi ferahlatmak ile kalmayıp kan şekerinizi kontrol altında tutacaktır.

Alerjik reaksiyonları Limonata ile azaltabilirsiniz.

Herkesin bir alerjik reaksiyonu bulunmaktadır genellikle. Alerjik reaksiyonların ana sebebi olan şey ise vücutta bulunan histamin hormonun çok fazla üretilmesidir. Limonata içerisinde bulunan limonun şifalı etkisi sayesinde vücudunuzda bulunun histamin azalacaktır bu sayede alerjik belirtilerinizde azalma olacaktır.  Limondan gelen etki Limonata ile sadece sizi ferahlatmak ile kalmayıp alerjik reaksiyonlarınız azalacaktır.

Cilt güzelliğini Limonata ile sağlamak mümkün

Kişinin yediği besinler veya aldığı mineraller sadece metabolizmasına değil aynı zamanda cildine de etki etmektedir. Limondan gelen kalojen etkisi ile limona içmek cildi güzelleştirir aynı zamanda cilt kırışıklıklarının önüne geçerek daha genç bir görünümün temelini sağlar. Limonun içinde bulunan sitrik asit sebebi ile de cildiniz hiç olmadığı kadar güzelleşmiş olacak. Siyah noktalarla mücadele sık kullanılan bir asit türü olan sitrik asit, limonun yapısında bulunmasından dolayı, Limonata ile güzel bir yüze sahip olacaksınız. Limondan gelen etki Limonata ile sadece sizi ferahlatmak ile kalmayıp güzelliğinize güzellik katacaksınız.

Limonata, kalbe yararlı bir etkiye sahiptir.

Antioksidan özelliği sayesinde limondan yapılan Limonata kalp ve damar sağlığı için oldukça yararlıdır. Limondan gelen etki Limonata ile sadece sizi ferahlatmak ile kalmayıp kalp ve damar hastalıklarına iyi gelecektir.

En bilinen özelliği ile, Limonata soğuk algınlığına iyi gelir

Limonun en bilinen özelliği olan C vitamini sayesinde, nezle, grip gibi soğuk algınlığı hastalıklarına iyi gelmektedir. Ayrıca Limonatanın içine karıştıracağınız birkaç baharat ile bu etkiyi arttırabilirsiniz. Limondan gelen etki Limonata ile sadece sizi ferahlatmak ile kalmayıp soğuk algınlığına yakalanma ihtimalinizi düşürecektir.

Sakinleştirici etkisi ile Limonata

Limonatanın vücuda bu kadar etkisi varken ruhsal durumunuza da katkı sağlamaktadır. Yapısındaki minerallerden dolayı Limonatanın sakinleştirici bir etkisi bulunmaktadır.

Benzer Ürünler